Možnosti dopravy a platby

Možnosti dopravy tovaru

  • Osobný odber v NOViNO s.r.o., Púchovská 12, 831 06  Bratislava. Pozrite si mapu. Otváracia doba prevádzky je PO – PIA: 09:00 – 15:00.  Pri osobnom odbere samozrejme neplatíte žiadne poštovné. Pri výbere osobného odberu je možná  online platba kartou vopred alebo platba v hotovosti.
  • Kuriérom vaše vína dostanete spravidla do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky, ak je tovar k dispozícii na sklade. Pri objednávke nad 49 eur máte dopravu zadarmo.

Cenník dopravy kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Hodnota objednávky s DPH

                                          Cena za dopravu s DPH

Objednávka do 49 €

                                                         3 €

Objednávka nad 49 €

                                                         0 €

 

Možnosti platby

  1. Platobnou kartou je možné platiť v procese objednávania. Akceptujeme všetky bežné typy platobných kariet. Platba prebieha na zabezpečenej platobnej bráne banky. Pre úspešné ukončenie platby a jej identifikáciu je nutné po platbe počkať na návrat na stránky www.novino.sk
  2. Dobierkou prostredníctvom kuriéra. Ak si vyberiete tento spôsob dopravy a platby zaplatíte v hotovosti pri prevzatí vín, pripočítame k objednávke poplatok 2 €.
  3. Platba bankovým prevodom vopred. V prípade, že preferujete tento spôsob platby, prosím kontaktujte nás. V takom prípade Vám zašleme predfaktúru a vína budú zaslané po uhradení predfaktúry.